neděle 17. dubna 2016

Two years later...Krásné ráno, odpoledne nebo večer! :) Dnes (vlastně včera) jsou to přesně dva roky, co jsem přestala psát blog. Měla jsem před maturitou, neměla na blog čas a vlastně mě to už ani tolik nebavilo. Poslední dobou (vlastně už docela dlouho) jsem si začala pohrávat s myšlenkou si znovu blog založit (ale pod jiným názvem a úplně od začátku) - začalo mi to totiž docela chybět. A tak tu je první článek, který je spíš takový povídací. 

Kdo tedy jsem? Jsem dvacetiletá holka studující svou vysněnou žurnalistiku a mediální studia v Brně. Doufám, že se ti na mém blogu bude líbit a pokud bys měl/a nějaký návrh na článek, šup sem s ním! A co tady vlastně můžeš čekat? Jelikož se nechci zaměřovat konkrétně na jednu oblast v blogování, bude to spíš takový lifestyle blog (takže všeho chuť) - kosmetika, různé recenze, recepty, móda, sport, zážitky, pocity, názory a bude to vlastně  i můj takový deníček.

Pokud mě budeš chtít kontaktovat, napiš mi na mail diarybypaji@seznam.cz. 

Mějte se krásně! 

Paji 

7 komentářů:

 1. tak ideme do toho po 2. rokoch spolu :) držím silno palce :) mňa by zaujímala možno aj tá žurnalistika :) čo ťa k tomu viedlo, ako sa ti darí a podobne :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 2. Jéé, ty studuješ přesně můj vysněný obor :) já jsem nakonec teda skončila na právech, ale tvůj blog budu určitě sledovat, moc se těším na další články :)
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
 3. Hurá! Taky se moc těším na další články <3

  OdpovědětVymazat
 4. Držím palce! Ráda se na tvůj blog v budoucnu vrátím :)

  Zve Tě na mojí giveaway!
  Giveaway

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 5. Držím palce s písaním článkov na blog! :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 6. jééj, tak vitaj späť a nech sa darí so školskými povinnosťami;)

  OdpovědětVymazat
 7. Jsem zvědavá na další tvoje články, určitě se tu ještě zastavím ;)

  http://navrmi.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář ♥.